برند زارا یکی از به صرفه‌ترین برندها با متنوع‌ترین مدل‌های لباس است و در هر فصل به روزترین طراحی‌های مد و فشن را ارائه می‌دهد. همه این‌ها باعث می‌شود زارا به صرفه، اما در عین حال جذاب و شیک به نظر برسد! اما زارا تکنیک‌هایی نیز برای ساختن استایل دارد که باعث می‌شود به عنوان یک برند خاص و حرفه‌ای شناخته شود.

به کار گرفتن این تکنیک‌ها در هر استایلی، باعث جذاب‌تر شدن و گران‌قیمت‌تر به نظر رسیدن آن می‌شود. با ما همراه باشید تا این تکنیک‌ها را به شما آموزش دهیم.

یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنید

وقتی در مورد انتخاب سایز لباس مطمئن نیستید، بهتر است سایز بزرگ‌تر را انتخاب کنید. لباس‌های کمی بزرگ یا اورسایز، استایل شما را جذاب‌تر و متفاوت نشان می‌دهند و البته کارایی بیشتری دارند و در آن احساس راحتی بیشتری هم خواهید کرد.

یک لایه اضافه کنید

یک کت یا جلیقه زنانه یا هر دو؛ این تکینیکی است که به خصوص برای استایل پاییزه و زمستانی به کار می‌آید. اضافه کردن چند لایه به استایل‌تان باعث می‌شود ظاهر شیک‌تر و گران‌قیمت‌تری بسازید. در این هماهنگی لایه‌ها خلاقانه عمل کنید و به ترکیب رنگی نهایی توجه داشته باشید.

 

 

با تناسب لباس‌هایتان بازی کنید

سعی کنید قوانین مد را کمی نادیده بگیرید و جلوی آینه با لباس‌های مختلف ترکیب‌های تازه به روش‌های خلاقانه بسازید. مثلا به جای اینکه پایین پیراهن دکمه‌دار زنانه را داخل شلوار بگذارید، کمی از آن را بیرون رها کنید یا کت و پالتوی زمستانی را با دامن کوتاه ست کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد با لباس‌های محدود استایل‌های بیشتری بسازید.

استایل تک رنگ بپوشید

پوشیدن یک رنگ خاص از سر تا پا، هم در وقت شما برای انتخاب استایل صرفه‌جویی می‌کند و هم باعث می‌شود مطمئن باشید که یک استایل به روز و متناسب دارید.

با کفش‌هایتان استایل را کامل کنید

یکی از تکنیک‌های عالی برند زارا برای ست کردن یک استایل کاملا شیک، استفاده از کفش‌های خاص در استایل است. سعی کنید کفش‌هایی را انتخاب کنید که استایل شما را هماهنگ و کامل می‌کند و در واقع همیشه کفش را بخشی از استایل بدانید.

استایل سرتا پا مشکی متفاوتی بسازید

هیچ وقت یک استایل سر تا پا مشکی نمی‌تواند یک انتخاب اشتباه باشد اما توجه داشته باشید که استایل مشکی زنانه می‌تواند اینطور به نظر برسد که شما وقت کافی برای ست کردن لباس‌هایتان نگذاشته‌اید. بنابراین برای اینکه ست مشکی شما زیباتر دیده شود، لازم است حداقل یک بخش از لباس‌های مشکی شامل آیتمی متفاوت و منحصر به فرد باشد. برای این کار به جزییات خاص و متمایزکننده‌ی لباس‌ها توجه کنید.

رنگ‌های متضاد بپوشید